دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف پلانگتون، یکی از محصولات پرطرفدار شرکت آوین پلاست پارس است. این محصول زمانی که نمی خواهیم حین انجام  کار دستانمان آلوده شوند، به کمک­مان می ­آیند.

بهداشت، دستکش‌های یکبار مصرف هم به سبد خرید­ افراد زیادی راه پیدا کرده‌اند، موردی که هیچگاه کنار گذاشته نخواهد شد.

دستکش یکبار مصرف

انواع دستکش یکبار مصرف از نظر بسته بندی

دستکش یکبار مصرف 100 عددی

دستکش یکبار مصرف جعبه ای

دستکش_یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف سلفونی

دستکش یکبار مصرف

موارد استفاده دستکش یکبار مصرف

دستکش‌ها برای مشاغل گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند به طور مثال:

  • مصارف خانگی
  • مصارف فروشگاهی، جهت سرویس دادن به مشتری
  • مصارف پزشکی، جهت حفظ ایمنی در برابر انتقال میکروب
  • مصارف صنعتی، جهت مصون ماندن از آلودگی های شغلی
  • مصارف غذایی، حفظ نظافت در امور آشپزی

این محصول برای رعایت مسائل بهداشتی روزمره‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بیرون از منزل به علت شیوع ویروس­و یا باکتری‌ها، لمس دستگیره‌های در، در آسانسور و… با دستکش‌های نایلونی کار عاقلانه‌ای است. دستکش‌ها می‌توانند نقش مهمی در حفظ بهداشت و سلامت داشته باشند.

نکات مهم درباره ساختار دستکش‌

در ساخت بعضی از دستکش‌های برای اینکه راحت تر در دست قرار بگیرند پودرهای خاصی ریخته می شود. چنین پودرهایی برای بعضی از افراد ناخوشایند ودر دستان آنها باعث بروز حساسیت پوستی می شود. پس به این نکته در هنگام خرید دستکش‌های نایلونی دقت کنید. خرید دستکش‌های ساده معمولا برای همه افراد مناسب‌تر است. موضوع دیگری که باید به آن پرداخت طراحی دستکش است. دستکش‌ها باید برای هر دو دست قابلیت استفاده داشته باشند.

نکته دیگر در انتخاب دستکش‌های پلاستیکی ضخامت آن است. دستکش‌های پلاستیکی با ضخامت خیلی زیاد یا ضخامت اندک مناسب خرید نیستند. دستکش های ضخیم، امکان تماس دست با وسایل و اشیای مختلف را دشوار میکند. اگر هم ضخامت دستکش کم باشد که طبیعتاً در هنگام تماس با سطوح خیلی سریع پاره می‌شود.

 شاید بسته‌بندی دستکش‌های نایلونی به نظر چندان مهم نباشد. اما واقعیت این است که اگر در خرید به نکات جزئی هم اهمیت بدهید. برای مثال، چنانچه جعبه دستکش نایلونی که خریداری می‌کنید، مقوایی باشد و روی آن، محلی برای خارج‌کردن دستکش‌ها مانند جعبه دستمال‌ کاغذی تعبیه شده باشد، در هنگام برداشتن دستکش از جعبه بسیار راحت‌تر خواهید بود.

دستکش_یکبار_مصرف_سلفونی

دستکش یکبار مصرف پلانگتون

یکی از خوشنام ترین برندها در عرضه دستکش‌های یکبار مصرف، شرکت آوین پلاست پارس است. این محصول ویژگی‌های ممتازی دارد که آن‌ را نسبت به رقیبان خود در بازار متمایز می‌کند. ضخامت دستکش و عدم پارگی آن در کشش های بالا از ویژگی‌های مهم این محصول است.

این ویژگی، رعایت نکات بهداشتی و سلامت را در هنگام استفاده از دستکش یکبار مصرف تضمین می­کند. دستکش های یکبار مصرف پلانگتون به صورت تک سایز تولید می‌شود  برای گروه های سنی مختلف قابل استفاده است.

این شرکت به تولید این محصول از مواد پلی اتیلن کاملا بهداشتی بسنده نکرده و تمامی مجوزات بهداشتی وزارت بهداشت را اخذ نموده و به همین علت از این محصول پلانگتون در مراکز بهداشتی و درمانی و غذایی مورد استفاده قرار میگیرد.

دستکش‌های یکبار مصرف پلانگتون جهت پاسخگویی به نیاز بازار و حمایت از مصرف کننده دستکش ها را در دو بسته بندی جعبه ای و سلفونی ولی با کیفیت یکسان تولید و روانه بازار می­کند.

شرکت آوین پلاست پارس تولید کننده دو برند تجاری پلانگتون و جهان، با سابقه درخشان 30 ساله، در صنعت تولید محصولات پلی اتیلن بهداشتی علاوه بر تولید دستکش یکبار مصرف، محصولاتی همچون کیسه فریزر، کیسه زباله، زیپ کیپ، سفره یکبار مصرف، سلفون محافظ غذا، فویل و روکش آلومینیومی،

انواع دستکش های یکبار مصرف پلانگتون

دستکش یکبار مصرف سلفونی

تولید شده در شرکت آوین پلاست پارس دستکش یکبار مصرف 100 عددی تجزیه پذیر

دستکش یکبار مصرف جعبه ای

  دستکش یکبار مصرف 100 عددی تعداد در کارتن : 30 جعبه تولید شده در شرکت آوین پلاست پارس تجزیه پذیر  

دیدگاهتان را بنویسید