کیسه زباله

برای داشتن خانه ای پاکیزه، محیط کار و اداره ای مرتب، بیمارستان های سالم و بدون میکروب، پارک ها و محیط زیست تمیز و زیبا، از کیسه های زباله استفاده می شود. با این کار علاوه بر داشتن محیط کار و خانه تمیز، به نظافت شهر نیز کمک کرده ایم.

کیسه های زباله باید با کیفیت باشند تا محیط اطراف خود را با بو های زباله هایی که درونش است، آزار ندهد و عایق بو باشد و به همچنین آب زباله نیز از آن چکه نکند و بهداشت رعایت شود.

کیسه زباله پلانگتون

انواع کیسه زباله از نظر بسته بندی

کیسه زباله سه رول - پلانگتون

کیسه زباله سه رول

کیسه زباله لندنی

کیسه زباله رولی صنعتی ضخیم پلانگتون

کیسه زباله صنعتی

کیسه زباله سه رول

کیسه زباله 3 رول

کیسه زباله رولی پرفراژ دار سایز کوچک نوعی پلاستیک زباله است که ویژگی‌های ارزشمندی از جمله استفاده آسان، مقاومت بالا و… در خود دارد. خرید عمده این محصول برای مشتریان بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و هزینه‌های مربوط به تامین نیازها را تا حد زیادی برایشان کم می‌کند. مرکز فروش آنلاین کیسه زباله در راستای ارائه خدمات مطلوب به خریداران بر آن است تا محصولات مرغوب و باکیفیت را با قیمت‌های مشتری‌پسند در دسترس آنها قرار دهد.

کیسه زباله لندنی

کیسه زباله رولی لندنی از جمله اعضای خانواده کیسه‌های زباله رولی به شمار می‌رود. به بیان دیگر باید گفت عموما آن دسته از کیسه‌های زباله رولی که به رنگ مشکی تولید می‌شوند تحت عنوان کیسه زباله لندنی در بازار شناخته می‌شوند. با این وجود باید توجه داشت کیسه‌های زباله رولی لندنی را می‌توان با رنگ‌های دیگری به غیر از مشکی هم در بازار مشاهده کرد.

علت این که کیسه زباله لندنی به این نام شناخته می‌شود آن است که تولید این محصول برای نخستین بار بر حسب استانداردهای شهر لندن و شهرداری این شهر اروپایی انجام شده‌است.

کیسه زباله لندنی
کیسه زباله رولی صنعتی ضخیم پلانگتون

کیسه زباله صنعتی

کیسه زباله رولی بزرگ صنعتی در بیمارستان ها، کارگاه ها، شرکت ها و … بسیار کاربردی است. چرا که این نوع کیسه زباله ها ابعاد بزرگتری داشته و پسماندهای بیشتری را در خود جای می دهد.

در محیط های بزرگتر نیاز است تا از کیسه هایی با ابعاد بزرگ استفاده شود. چرا که رفت و آمد بیشتر بوده و برای جمع آوری زباله ها نیاز به کیسه زباله های بزرگتر می باشد.

کیسه زباله های صنعتی کاربردهای زیادی دارند که جمع آوری پسماندها تنها بخشی از آن محسوب می شود. این محصول برای اینکه به بهترین شکل ممکن به دست مصرف کننده برسد از مواد عالی ساخته شده و به همین جهت کیفیت بالایی دارد.

مشخصات انواع کیسه زباله های پلانگتون

سوالات متداول در مورد کیسه زباله

کیسه زباله های صنعتی تون مشابه این بیمارستانی ها هستش ؟

از نظر اندازه بله ولی از نظر ضخامت کمی نازک تر از مدل های مشابه در بازار هستش

کیسه زباله های سه رول پرفراژدار هستند ؟

بله تمامی محصولات ما پرفراز شده به بازار عرضه میشن

کیسه زباله های لندنیتون استاندارد دارن ؟

بله همه محصولات ما استاندار سیب سلامت و تجزیه پذیر هستند

کیفیت محصول
کیسه زباله پلانگتون 98%
تنوع محصول
کیسه زباله پلانگتون 95%

جهت بازدید از تمام محصولات شرکت آوین پلاست پارس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ اینجا پاسخگو هستیم
اگر سوالی دارید پاسخگو هستیم
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم